White

Diamond

Есен 2021 Колекција

НАЈДИ ГО ТВОЈОТ ФУСТАН ОД СОНИШТАТА!

Можеш да избереш фустан од нашата колекција или да побараш нов уникатен дизајн по твоја желба – во било кој случај наша работа е да го направиме твојот сон реалност!

АНА КОРЧАГИ БУТИК ЗА ВЕНЧАНИЦИ

КОЛЕКЦИЈА БЕЛ ДИЈАМАНТ

Со внимателно одбрани високо квалитетни материјали, рачна изработка на чипка, уникатен дизајн на монистри и рачно изработени апликации, нашата нова колекција се должи на инспирација од драгоцени камења – ние веруваме дека секоја девојка треба да изгледа беспрекорно на својата свадба, да свети како дијамант и да го носи фустанот од соништата!

Со повеќе од 10 годишно искуство во индустријата, Ана Корчаги е бренд со професионален тим од експерти со страст за дизајнирање висока мода.

Со добивањето на можноста да работиме со клиенти насекаде низ светот ја отстваруваме нашата визија на тоа секоја жена да се чувствува како најскапоцениот дијамант носејки го најважниот фустан во нејзиниот живот.

ПРЕТПЛАТИ СЕ НА НАШИОТ БИЛТЕН

Следи ги најновите трендови во модата и индустријата која во моментов Ве засега најмногу – венчавки! Нашиот тим неуморно работи на тоа да пишува информативни совети кои ќе Ви помогнат овие неколку месеци со помош на интересни статии и блог постови!

error: Content is protected !! / Содржината е заштитена